biuro@sprzedaz-ogrodzen.pl
☎ tel. 43-825-13-84
ᰲ kom. 790-85-50-50 (w godz. od 8 -16)43-825-13-84
ᰲ kom. 790-85-50-50 (w godz. od 8 -16)

Bramy

Produkcja i montaż bram

Prezentujemy Państwu przykłady naszych bram. Wykonujemy bramy w dowolnych wzorach i wymiarach zarówno skrzydłowe jak i przesuwne. Do wszystkich rodzajów bram możemy zamontować napęd (automatykę) . Gotowe wyroby mogą być pomalowane farbą podkładową bądź ocynkowane i pomalowane proszkowo na dowolny kolor z palety REL. Powłoka ta stanowi doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne.

Bramy stalowe, metalowe dodatkowo mogą być zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi dokonując cynkowania ogniowego. W swojej ofercie posiadamy bramy jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe, bramy przesuwne , bramy wjazdowe, które tworzą system ogrodzenia posesji domów lub obiektu przemysłowego. Nasze bramy stanowią elementy ogrodzenia.

Bramy wykonane z elementów stalowych ( profili zamkniętych, płaskowników, kątowników , prętów kwadratowych i okrągłych). Wypełnienie bramy możemy wykonać na indywidualnie dobrane materiały na życzenie Klienta. Produkowane przez nas bramy i furtki cechują się solidną i nowoczesną konstrukcją, różnorodnością wzorów i walorami estetycznymi.