Bramy

Produkcja, Montaż Bram

Prezentujemy Państwu przykłady naszych bram. Wykonujemy bramy w dowolnych wzorach i wymiarach zarówno skrzydłowe jak i przesuwne. Do wszystkich rodzajów bram możemy zamontować  napęd (Automatykę) . Gotowe wyroby mogą być pomalowane farbą podkładową bądź ocynkowane i pomalowane proszkowo na dowolny kolor z palety REL, powłoka ta stanowi doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne.

Bramy stalowe, metalowe dodatkowo mogą być zabezpieczone  przed warunkami atmosferycznymi dokonując cynkowania ogniowego. W swojej ofercie posiadamy bramy jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe, bramy przesuwne , bramy wjazdowe, które tworzą system ogrodzenia posesji domów lub obiektu przemysłowego. Nasze bramy stanowią elementy ogrodzenia.

Bramy wykonane z elementów stalowych ( profili zamkniętych, płaskowników, kątowników , prętów kwadratowych i okrągłych). Wypełnienie bramy możemy wykonać na indywidualnie dobrane materiały na życzenie Klienta. Produkowane przez nas Bramy i Furtki cechują się solidną i nowoczesną konstrukcją, różnorodnością wzorów i walorami estetycznymi.